Skopiuj link

Value Culture (EN/PL)

29.06.2023 - 17:45 / Namiot FKŻ, ul. Józefa 36

To nasza druga współpraca z Value Culture po pop up w parku Golden Gate w San Francisco w maju 2022 roku. W tym roku po raz pierwszy przyjadą do KRK z pop up ze specjalnym występem żyjącej legendy z ich rodziny artystów. Powitajcie Tony’ego Kaye debiutującego w Polsce, geniusza odpowiedzialnego za teledyski nagrodzone Grammy i film American History X,

Tony Kaye jest zdobywcą nagrody Grammy, reżyserem teledysków dziewięciokrotnie nominowanym za takie klipy, jak „God’s Gonna Cut You Down” Johnny’ego Casha, „Dani California” zespołu Red Hot Chili Peppers i „Runaway Train” zespołu Soul Asylum. Kaye jest najbardziej znany z kontestowanego przez Hollywood Studio System nominowany do Oscara debiutancki film „American History X”.


Value Culture (kalifornijska organizacja non-profit) współpracuje z FKŻ przy specjalnym wydarzeniu festiwalowym przy wsparciu Taube Philanthropies i Jewish Community Center of San Francisco. Przy ich wsparciu w 2022 roku Value Culture wyprodukowała pop-up Krakowskiego Festiwalu Kultury Żydowskiej w Golden Gate Park w San Francisco. Value Culture i jej założyciel Adam Swig są uznani na całym świecie za produkcję wielokrotnie nagradzanych wydarzeń i idei związanych z kulturą żydowską i ogólną. Debiutują na Krakowskim Festiwalu Kultury Żydowskiej.