Skopiuj link

SZALOM NA SZEROKIEJ – INFORMACJE

Bardzo cieszymy się z powrotu na Szeroką – po trzech latach stanie się ona ponownie centrum żydowskiego świata, a na scenie zagrają najważniejsi żydowscy muzycy. Czekamy na Was od godziny 18.00, a poniżej – praktyczne informacje oraz regulamin koncertu – zapoznajcie się z nim.

Na początek – zobaczcie tutaj, co dla Was przygotowaliśmy i kto dla Was zagra.

Zachęcamy Was do przyjechania na koncert komunikacją miejską (przystanek Miodowa lub św. Wawrzyńca na ul. Starowiślnej, przystanek Stradom lub Plac Wolnica na ul. Krakowskiej) lub na pieszo – ilość miejsc parkingowych na Kazimierzu jest mała, a do tego jest to strefa ograniczonego ruchu i nie każdy może tutaj wjechać – lepiej nie ryzykować mandatu! Listę miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami znajdziecie tutaj.  Mamy też dla Was specjalne miejsce na Szerokiej – skontaktujcie się z nami, jeżeli chcecie z niego skorzystać.

Wejście na teren koncertu znajduje się od ulicy Miodowej – nie ma wejść od ulic: Józefa, Lewkowej, Na Przejściu. Poniżej znajdziecie plan terenu koncertu z zaznaczonymi wyjściami ewakuacyjnymi, punktami sanitarnymi i medycznymi.

Zapoznajcie się również z REGULAMINEM KONCERTU SZALOM oraz z REGULAMINEM WYDARZEŃ FKŻ – również w zakresie wykorzystania Waszego wizerunku. Pamiętajcie, aby nie zabierać ze sobą rowerów, hulajnóg, wózków, plecaków i innych dużych przedmiotów, które mogą przeszkadzać innym uczestnikom koncertu. Na teren koncertu nie można też wnieść szklanych przedmiotów, ani oczywiście broni (obowiązuje kontrola przy wejściu na teren koncertu).

Osoby nietrzeźwe oraz pod wpływem innych substancji psychoaktywnych nie będą wpuszczane na teren koncertu. Obowiązuje również zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych.

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt z biurem FKŻ (12 431 15 17).