Skopiuj link

VIP pass – wejściówka na wszystkie wydarzenia FKŻ dla darczyńców!

Jeżeli chcesz otrzymać przepustkę na wszystkie wydarzenia FKŻ i poczuć się jak festiwalowy VIP – dołącz do grona naszych darczyńców. Przekazując naszemu Stowarzyszeniu kwotę minimum 1 000 PLN na cele statutowe, w tym organizację dorocznych edycji FKŻ – stajecie się naszymi sponsorami, którym proponujemy specjalną przepustkę na wszystkie festiwalowe wydarzenia.

Darowiznę można wpłacić online przez naszą stronę internetową lub gotówką w biurze Stowarzyszenia FKŻ (ul. Józefa 36, prosimy umówić termin telefonicznie z Robertem Gądek, tel. 509 850 449). Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, w tym regulamin darowizn.

Przygotujemy dla Was imienny identyfikator VIP, który zastępuje bilety wstępu na wydarzenia festiwalowe. W synagodze Tempel rezerwujemy dla posiadaczy takich identyfikatorów miejsca siedzące w przedniej części synagogi. W przypadku warsztatów, zwiedzań oraz innych wydarzeń z ograniczoną liczbą uczestników, prosimy jedynie o mailowe potwierdzenie swojej obecności. VIP pass umożliwia także wstęp na wydarzenia towarzyszące, po wcześniejszym mailowym zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

VIP pass nie upoważnia do wstępu na Kolację Szabatową organizowaną przez JCC Kraków – aby wykupić bilet wstępu na to wydarzenie, prosimy o kontakt z JCC Kraków.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania – napiszcie do nas!

 

fot. Michał Ramus, Wojciech Krysiak