Skopiuj link

Bilety na 32. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie

Niemalże dokładnie za dwa miesiące rozpocznie się 32. edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, której tematem przewodnim będzie powietrze (po hebrajsku ruah). Program jest już prawie gotowy, a bilety trafią już wkrótce do sprzedaży.

Kalendarium wydarzeń, obejmujące zarówno wydarzenia w programie głównym oraz wydarzenia towarzyszące znajdziecie na tej stronie już 1 maja. Ich dokąłdne opisy będziemy dodawali sukcesywnie również na tej stronie.

Poprzez naszą stronę będzie można już od 8 maja zakupić bilety na koncerty w synagodze Tempel: Michaela Winograda & The Honorable Mentshn z Joshem Dolginem, The Piyut Ensemble,  Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego a Frankiem Londonem i Lorinem Sklambergiem oraz na specjalny koncert jubileuszowy krakowskiego zespołu Bester Quartet!

Oprócz biletów na poszczególne koncerty będzie można zakupić także karnety na wszystkie cztery koncerty: od 8 do 12 maja będą one sprzedawane z rabatem 10% po wpisaniu hasła 32_FKZ_Tempel

Bilety na pozostałe wydarzenia muzyczne oraz na zwiedzania i warsztaty oraz bezpłatne wejściówki będą dostępne dopiero w połowie czerwca.

Do zobaczenia na Kazimierzu!