Z powodu złego stanu technicznego synagogi Tempel, festiwalowe koncerty zostają przeniesione do Muzeum Inżynierii i Techniki, ul. św. Wawrzyńca 15.

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją zapisów Regulaminu wydarzeń SFKZ, dostępnego pod tym linkiem.

Kasa FKŻ będzie czynna godzinę przed rozpoczęciem koncertu, przed wejściem – zarówno w synagodze Tempel, jak też w klubie Alchemia. Nie będzie możliwości zakupu biletu na zwiedzania w miejscu ich rozpoczęcia.

Bilety na wydarzenia towarzyszące będą dostępne wyłącznie u naszych partnerów (według informacji w programie). SFKŻ nie ponosi odpowiedzialności za proces zakupu biletów na wydarzenia towarzyszące oraz za sposób ich realizacji.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, czy też problemy z przeprowadzeniem transakcji zakupu – prosimy o e-mail na adres: bilety@jewishfestival.pl z opisem problemu, zdjęciami ekranu, numerem i godziną transakcji, abyśmy mogli jak najlepiej Państwo odpowiedzieć. Postaramy się to zrobić w ciągu 1 dnia roboczego.

Cennik biletów na wydarzenia 32. FKŻ

Koncerty w synagodze Tempel: 120 PLN  / 80 PLN (ulgowy)
Karnet na koncerty w synagodze Tempel: 400 PLN / 280 PLN (ulgowy)
Koncerty w Alchemii – 40 PLN (bilet upoważnia do pozostania na Jam session po koncercie)
Jam sessions w Alchemii – 15 PLN
Warsztaty Ga Ga: bilet na 1 warsztat – 50 PLN
Karnet na warsztaty Ga Ga – 150 PLN
Warsztaty kulinarne z Bartkiem Kieżunem: bilet na 1 warsztat – 250 PLN
Karnet na warsztaty kulinarne z Bartkiem Kieżunem – 850 PLN
Zwiedzania – 25 PLN
Spacer z Januszem Makuchem – 45 PLN (w tym kawa/herbata + baklawa w Chederze)

VIP PASS: Wpłacając darowiznę w wysokości minimum 1 000 PLN, otrzymacie Pastwo VIP pass, upoważniający do wejścia na wszystkie wydarzenia 32. FKŻ oraz rezerwację miejsca w sekcji VIP. Darowiznę można wpłacić tutaj. Dotację można również wpłacić w gotówce w biurze FKŻ.

Bilety oraz bezpłatne wejściówki na warsztaty i zwiedzania oraz pozostałe wydarzenia muzyczne będą dostępne od 12 czerwca 2023 roku.