Skopiuj link

Dziękujemy Wam za kolejny piękny Festiwal Kultury Żydowskiej!

Ziemia, ogień, woda i powietrze – te cztery żywioły rządziły Festiwalem Kultury Żydowskiej przez ostatnie 5 lat.

W niedzielę, 2 lipca kończąc 32. FKŻ, zakończyliśmy również tę żywiołową serię.
Co będzie tematem nadchodzących edycji? Powiemy Wam o tym jeszcze w tym roku. Stay tuned!

Bardzo dziękujemy, że po raz kolejny zaufaliście nam i przybyliście na festiwalowy Kazimierz. Choć wiemy, że mieliśmy kilka drobnych potknięć, za które przepraszamy – mamy nadzieję, że spełniliśmy Wasze oczekiwania i po 32. FKŻ macie tylko dobre wspomnienia.

Dziękujemy Wam – naszej publiczności, bez której cała nasza praca nie miałaby sensu. To dla Was pracujemy cały rok – abyście przez te kilka festiwalowych dni mieli prawdziwe święto kultury żydowskiej.

Każdy festiwal to ogromna maszyna, angażująca setki osób: od artystów, instruktorów, przez tłumaczy, media, techników, dostawców różnych usług, aż po wolontariuszy i darczyńców. Biuro festiwalowe jest jak soczewka, która skupia tych wszystkich ludzi i działania. Żadnego z tych elementów nie może zabraknąć. Sukces Festiwalu Kultury Żydowskiej jest równocześnie sukcesem tych setek ludzi, zaangażowanych w różne aspekty przygotowania i realizacji FKŻ.

Wszystkim Wam dziękujemy – za uczestnictwo, wsparcie, za pomoc i za zaufanie. Do zobaczenia za rok!

Janusz Makuch, Edyta Gawlak, Robert Gądek, Ula Nowak, Michalina Pieczonka, Katarzyna Wydra, Justyna Mitianiec, Jules Cossenet, Tal Dahari, Maria Bobrowska, Klaudia Czaja, Monika Dyrlaga, Patrycja Marszałek, Elżbieta Woch-Stopa